• Witam na mojej stronie!

• Drodzy Uczniowie !

Wkrótce znajdziecie tu dokumenty, ćwiczenia, linki  oraz zadania, z którymi musicie się zapoznać. Proszę kliknąć w zakładkę moje przedmioty, a następnie rozwinąć zakładkę więcej i wybrać klasę, do której uczęszczacie. Tam znajdziecie ćwiczenia oraz zadania , które będziecie musieli wykonać w danym tygodniu. Proszę o założenie zeszytów lub teczek, w których będziecie zapisywać i gromadzić wykonane zadania pisemne. Proszę także o zapisywanie dat przy rozwiązywanych zadaniach lub gromadzonych notatkach.Będę musiała Was oceniać za wykonane zadania. Zgodnie z rozporządzeniem MEN podstawa programowa musi być realizowana.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub uwagi , zapraszam do wysłania wiadomości na podany adres e-meil.

UWAGA ! Nauczyciel p. Edyta Muchorowska przebywa na zwolnieniu lekarskim od 11.05.20r.- 05.06.20r.

• Sala
            • gimnastyczna