Dziś zapisaliśmy piękną kartę w historii Naszego Ośrodka.
Odbył się pierwszy w historii Bal Absolwentów – wyjątkowe wydarzenie pełne wzruszeń, uśmiechów i radości z bycia razem
Był to wyjątkowy dzień dedykowany uczniom, którzy w tym roku kończą Szkołę Podstawową, Szkołę Przysposabiającą do Pracy oraz Branżową Szkołę I Stopnia
W atmosferze radości, wzruszeń i wspólnej zabawy świętowaliśmy zakończenie ważnego etapu życia naszych uczniów... Nie zabrakło uśmiechów, tańców, pamiątkowych zdjęć i chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci..
Naszym Absolwentom życzymy odwagi, spełnienia marzeń i wielu sukcesów na kolejnych etapach życia. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Nie pozostaje powiedzieć więc nic innego jak ...
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ!